46-й Кубок міста з шахів

З 8 по 9 червня в приміщенні ШК ДЮСШ#3 (пр.Поштовий 23) проходив 46-й Кубок міста з шахів. 

Вічна пам'ять...  

22 травня на 67-му році життя після довготривалої хвороби пішов з життя відомий шахіст Кривого Рогу, член виконавчої дирекції міської федерації шахів, кандидат в майстри спорту, гросмейстер з заочних шахів, член збірної України з заочних шахів, суддя з шахів , БУБИР ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ. Вислювлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Вічна та світла пам'ять гарній людині.

Чемпіонат України з шахів до 16 років З 8 по 17 квітня в м.Дніпро проходив Чемпіонат України до 16 років.
Особисто-командний чемпіонат області з класичних шахів до 16.18.20 років З 16 по 22 березня в м.Дніпро проходив особисто-командний чемпіонат Дніпропетровської області з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 16,18,20 років
Чемпіонат міста з класичних шахів серед молоді З 1 по 9 березня в шаховому клубі ДЮСШ №3 проходив чемпіонат міста серед молоді з класичних шахів
Особисто-командний чемпіонат області з класичних шахів до 14 років З 19 по 25 лютого у м.Дніпро проходив особисто-командний чемпіонат Дніпропетровської області з класичних шахів до 14 років
Півфінал 74-го чемпіонату міста з класичних шахів

З 27 січня по 17 лютого в приміщенні ШК ДЮСШ №3 проходив Півфінал 74-го чемпіонату міста з класичних шахів

Чемпіонат міста серед дітей до 8 та 10 років З 15 по 19 січня в приміщенні ШК ДЮСШ №3 проходив Чемпіонат міста з класичних шахів серед дітей до 8 та 10 років.
Чемпіонат міста серед жінок  6 січня в приміщенні ДЮСШ #3 відбувся чемпіонат міста з шахів серед жінок.
З Новим Роком!!!

Ось і настає Новий рік, вже стукає в двері!

Бажаємо, щоб усе лихе залишилося у минулому, щоб попереду чекали тільки чудові та радісні події!

Бажаємо миру, злагоди, здоров’я, процвітання, кохання, везіння, життєвого комфорту та казкового настрою!

І нехай Новий рік буде багатим на бажані подарунки та міцні обійми дорогих людей!!


Федерація шахів міста.

Чемпіонат міста з бліцу 30 грудня в приміщенні ДЮСШ #3 відбувся чемпіонат міста з бліцу.
Чемпіонат міста з швидких шахів   23 грудня в приміщенні ДЮСШ #3 відбувся чемпіонат міста з швидких шахів.
Чемпіонат України з класичних шахів серед жінок З 8 по 17 грудня в м.Полтава проходив особистий Чемпіонат України з класичних шахів  серед жінок.
Фінал 73-го чемпіонату міста з класичних шахів. З 18 по 26 листопада у ШК ДЮСШ №3 проходив Фінал 73-го чемпіонату міста з шахів.
Чемпіонат України з швидких шахів та бліцу серед жінок З 31 жовтня по 03 листопада в м.Дніпро проходив особистий Чемпіонат України з швидких шахів та бліцу серед жінок.
Чемпіонат України серед клубних команд З 13 по 22 жовтня у м.Вінниця проходив чемпіонат України серед клубних команд.
Чемпіонат Європи з швидких шахів та бліцу до 18 років Вітаємо Мінаєву Юліану з зайнятими 2 місцем у швидкі шахи та 3 місцем у блискавичні шахи на Чемпіонаті Європи !!!
Лично-командный чемпионат области по быстрым шахматам и блицу до 20 лет С 15 по 17 сентября в Днепре проходил лично-командный чемпионат области по быстрым шахматам и блицу до 20 лет, в котором принимали участие спортсмены нашего города.